Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Promotor RTV marki Philips

Support Team Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

Sprzedaż bezpośrednia telewizorów marki Philips na terenie sklepu z elektroniką użytkową

Dbanie o ekspozycję na terenie sklepu

Promowanie produktów marki wśród klientów sklepu.

Sumienne raportowanie wyników sprzedażowych poprzez aplikacje www.

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

Sumienności w wykonywaniu obowiązków.

Dyspozycyjności w weekendy.

Zaangażowania w realizację celów sprzedażowych.

Łatwości w nawiązywaniu kontaktów.

Umiejętności pracy w zespole i pod presją wyniku.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie sprzedażowe oraz status ucznia lub studenta.

To oferujemy

Oferujemy:

Atrakcyjne konkurencyjne wynagrodzenie oparte na stałej stawce godzinowej (dla studenta poniżej 26 r. życia stawka brutto = stawka netto) oraz premii uzależnionej od wyników

Szkolenia produktowe oraz wsparcie merytoryczne.

Elastyczny grafik

Stabilność zatrudnienia

Bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie wykwalifikowanych opiekunów

Dodatkowe benefity za osiągnięte wyniki pracy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.