Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1052 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Promotor Sprzedaży

  • Kalisz, Konin, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 07.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od ponad 20 lat jesteśmy wiodącą agencją reklamową na polskim rynku.

    Do projektu realizowanego dla naszego Klienta, firmy

    poszukujemy kandydatów na stanowisko:

      PROMOTOR SPRZEDAŻY

    Miejsce pracy: Kalisz, Konin

    Opis stanowiska:

    Praca w marketach elektronicznych, polegająca na doradzaniu Klientom i aktywnej sprzedaży produktów m.in. z następujących kategorii: smartfony, drukarki, tablety, aparaty fotograficzne, dyski twarde, akcesoria.

    Wymagania:

    • gotowość do podjęcia pracy w tygodniu oraz w weekendy,
    • bardzo dobry kontakt z ludźmi, uśmiech i pozytywne nastawienie,
    • mile widziane doświadczenie na stanowisku prezentera i/lub sprzedawcy,
    • znajomość branży elektronicznej lub doświadczenie w pracy w marketach elektronicznych będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • szansa na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w jednej z największych firm elektronicznych na świecie,
    • długofalowe zatrudnienie,
    • współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą,
    • atrakcyjne wynagrodzenie.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).