Ta oferta pracy jest nieaktualna od 870 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Promotor Sprzedaży

  • Kalisz, Konin, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2015-05-07

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Od ponad 20 lat jesteśmy wiodącą agencją reklamową na polskim rynku.

Do projektu realizowanego dla naszego Klienta, firmy

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  PROMOTOR SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Kalisz, Konin

Opis stanowiska:

Praca w marketach elektronicznych, polegająca na doradzaniu Klientom i aktywnej sprzedaży produktów m.in. z następujących kategorii: smartfony, drukarki, tablety, aparaty fotograficzne, dyski twarde, akcesoria.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w tygodniu oraz w weekendy,
  • bardzo dobry kontakt z ludźmi, uśmiech i pozytywne nastawienie,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku prezentera i/lub sprzedawcy,
  • znajomość branży elektronicznej lub doświadczenie w pracy w marketach elektronicznych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • szansa na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w jednej z największych firm elektronicznych na świecie,
  • długofalowe zatrudnienie,
  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się