Ta oferta pracy jest nieaktualna od 123 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Promotor sprzętu komputerowego

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 12.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy agencją 360°. Specjalizujemy się w złożonych kampaniach
    zintegrowanych prowadzonych z wykorzystaniem różnorodnych mediów.
    Śmiało możemy nazywać siebie pionierami rynku reklamy w Polsce — działamy od 1996 r.

    Obecnie dla naszego klienta - firmy HP Inc, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Białystok

    Zakres obowiązków:

    • sprzedaż i prezentacja produktów HP
    • obsługa i doradztwo
    • budowanie profesjonalnego wizerunku marki

    Wymagania:

    • preferowany status studenta lub ucznia
    • wysoki poziom komunikacji oraz otwartość
    • miła aparycja oraz wysoka kultura osobista
    • zainteresowanie nowymi technologiami
    • elastyczny grafik – dyspozycyjność w godzinach popołudniowych oraz w weekendy
    • doświadczenie na podobnym stanowisku (promocje, obsługa klienta, sprzedaż) –
      będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • umowa zlecenie
    • atrakcyjne zarobki + premia sprzedażowa
    • szkolenia produktowe i sprzedażowe
    • praca dla znanej marki sprzętu komputerowego
    • możliwość zdobycia doświadczenia i w dalszej perspektywie awansu zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polymus Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polymus Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.