Promotorka/Promotor marki

  • Elbląg, Ełk, Giżycko, Iława, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Olsztyn, Ostróda, Pisz, Szczytno, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 06.11.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 06.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    od 2001 roku tworzymy zewnętrzne struktury sprzedaży dla liderów branży FMCG
    W chwili obecnej do obsługi marek naszych klientów

    Dla lidera w branży tytoniowej

    poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Elbląg, Ełk, Giżycko, Iława, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Olsztyn, Ostróda, Pisz, Szczytno
    Opis Stanowiska:
    • Prezentacja i wsparcie przy sprzedaży marek tytoniowych bezpośrednio w punktach sprzedaży detalicznej
    • Dotarcie z ofertą wyrobów tytoniowych bezpośrednio do konsumenta
    • Realizacja założonych celów sprzedażowych i ich raportowanie
    • Praca 5 dni w tygodniu, 8h/dzień
    Wymagania:
    • Komunikatywność
    • Otwartość i pewność siebie
    • Umiejętność budowania bezpośrednich relacji z konsumentem
    • Zaangażowanie i nastawienie na osiągnięcie celu
    • Miejsce zamieszkania: w/w miejscowościach lub w ich okolicy
    • Wiek min. 20 lat
    Oferujemy:
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Wprowadzające szkolenie branżowe i sprzedażowe
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę przy obsłudze marek naszego klienta
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U.  z 2002 r. Nr 101, Poz. 926 ze zm.). Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.