Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Tekton Capital sp. z o.o.

Property Advisor / Doradca ds. Nieruchomości

Tekton Capital sp. z o.o.O firmie

  • Chmielna 10, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 01 cze 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Chmielna 10

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami.

  • Budowanie bazy ofert rynku wtórnego i pierwotnego.

  • Przeprowadzanie transakcji sprzedaży i najmu nieruchomości.

  • Przygotowywanie i prezentacja oferty.

  • Nawiązywanie trwałych relacji z Klientami.

  • Monitorowanie rynku nieruchomości.

  • Dbanie o wizerunek firmy.

  • Współpraca w zakresie kredytów, ubezpieczeń i inwestycji w ramach oddziałowego zespołu z możliwością rozwoju w tych obszarach.

Podział czasu pracy
50%

Praca w biurze

50%

Praca w terenie

Nasze wymagania

  • Nastawienie na osiąganie celów.

  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy.

  • Zainteresowanie rynkiem nieruchomości oraz zagadnieniami finansowymi (mile widziane doświadczenie w sprzedaży).

  • Łatwość nawiązywania kontaktów.

  • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe.

  • Pełna dyspozycyjność.

  • Gotowość do przemieszczania się i spędzania czasu w biurze i poza nim (wyjazdy do nieruchomości).

  • Wysoki poziom etyki zawodowej i kultury osobistej.

To oferujemy

  • Dzięki atrakcyjnemu i progresywnemu systemowi wynagrodzeń osiągniesz ponadprzeciętne dochody.

  • Nasze know-how w postaci dużej ilości różnych szkoleń, w tym wdrożeniowych i przygotowujących do pracy w roli agenta, pozwoli Ci z dużą pewnością siebie wejść w rynek nieruchomości.

  • Otrzymasz wsparcie naszego działu prawnego, marketingu, certyfikowanego trenera biznesu oraz grafika i fotografa.

  • Oferujemy komfortowe biura w bardzo dobrych lokalizacjach.

  • Do Twojej osobistej dyspozycji będą nowoczesne narzędzia pracy, nie tylko laptop, telefon czy aparat, ale również liczne oprogramowania.

  • Wsparcie i cenne wskazówki od naszych SENIOR PROPERTY ADVISOR.

  • Zdobyte doświadczenie pozwoli Ci zbudować własny unikalny zespół agentów.

  • Otrzymasz możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu pozostałej działalności firmy (rynki kapitałowe, ubezpieczenia, zarządzanie projektami).

  • Gwarantujemy koleżeńską atmosferę nie tylko w pracy, ale również poza nią – imprezy integracyjne, firmowe kolacje, wspólne wyjazdy.

  • U nas zachowasz work-life balance - elastyczny czas pracy pozwoli Ci pogodzić obowiązki zawodowe z innymi zajęciami.

  • Nasze wartości znajdziesz w linku poniżej:

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • szkolenia wdrożeniowe

Rynek nieruchomości jest naszą pasją. Naszymi ambicjami jest kreowanie najwyższych standardów obsługi klienta. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko Property Advisor w Tekton Property w wielu miastach Polski.

Więcej informacji o nas odnajdziesz:

www.tektonproperty.pl.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje