Logo Pracuj.pl

Property Advisor / Doradca ds. Nieruchomości

Tekton Capital sp. z o.o.O firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami.
  • Budowanie bazy ofert rynku wtórnego i pierwotnego.
  • Przeprowadzanie transakcji sprzedaży i najmu nieruchomości.
  • Przygotowywanie i prezentacja oferty.
  • Nawiązywanie trwałych relacji z Klientami.
  • Monitorowanie rynku nieruchomości.
  • Dbanie o wizerunek firmy.
  • Współpraca w zakresie kredytów, ubezpieczeń i inwestycji w ramach oddziałowego zespołu z możliwością rozwoju w tych obszarach.

Podział czasu pracy

50%

Praca w biurze

50%

Praca w terenie

Nasze wymagania

  • Nastawienie na osiąganie celów.
  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy.
  • Zainteresowanie rynkiem nieruchomości oraz zagadnieniami finansowymi (mile widziane doświadczenie w sprzedaży).
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe.
  • Pełna dyspozycyjność.
  • Gotowość do przemieszczania się i spędzania czasu w biurze i poza nim (wyjazdy do nieruchomości).
  • Wysoki poziom etyki zawodowej i kultury osobistej.

To oferujemy

  • Dzięki atrakcyjnemu i progresywnemu systemowi wynagrodzeń osiągniesz ponadprzeciętne dochody.
  • Nasze know-how w postaci dużej ilości różnych szkoleń, w tym wdrożeniowych i przygotowujących do pracy w roli agenta, pozwoli Ci z dużą pewnością siebie wejść w rynek nieruchomości.
  • Otrzymasz wsparcie naszego działu prawnego, marketingu, certyfikowanego trenera biznesu oraz grafika i fotografa.
  • Oferujemy komfortowe biura w bardzo dobrych lokalizacjach.
  • Do Twojej osobistej dyspozycji będą nowoczesne narzędzia pracy, nie tylko laptop, telefon czy aparat, ale również liczne oprogramowania.
  • Wsparcie i cenne wskazówki od naszych SENIOR PROPERTY ADVISOR.
  • Zdobyte doświadczenie pozwoli Ci zbudować własny unikalny zespół agentów.
  • Otrzymasz możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu pozostałej działalności firmy (rynki kapitałowe, ubezpieczenia, zarządzanie projektami).
  • Gwarantujemy koleżeńską atmosferę nie tylko w pracy, ale również poza nią – imprezy integracyjne, firmowe kolacje, wspólne wyjazdy.
  • U nas zachowasz work-life balance - elastyczny czas pracy pozwoli Ci pogodzić obowiązki zawodowe z innymi zajęciami.
  • Nasze wartości znajdziesz w linku poniżej:

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • napoje
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • szkolenia wdrożeniowe

Tekton Capital sp. z o.o.

Rynek nieruchomości jest naszą pasją. Naszymi ambicjami jest kreowanie najwyższych standardów obsługi klienta. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko Property Advisor w Tekton Property w wielu miastach Polski.

Więcej informacji o nas odnajdziesz:

www.tektonproperty.pl.

Postaw na rozwój - aplikuj do TEKTON PROPERTY

Praca agenta nieruchomości zawiera elementy marketingu, sprzedaży, prawa i administracji. Przydatne są również umiejętności miękkie i zdolności negocjacyjne. Na to stanowisko Doradcy ds. Nieruchomości szukamy osób, które swobodnie poruszają się w wyżej wymienionych obszarach.

Zarobki naszych agentów są uzależnione od ich skuteczności. System prowizyjny oznacza, że agent zarabia wówczas, gdy sprzeda daną nieruchomość (bez miesięcznego stałego wynagrodzenia).

Jeśli powyższe informacje są dla Ciebie jasne i czujesz, że odnajdziesz się w takim zawodzie, to zapraszamy do aplikowania na stanowisko Doradcy ds. Nieruchomości w Tekton Property.

Postaw na rozwój swojej kariery w najlepszym biurze nieruchomości w Polsce w roku 2020 wg Otodom 🏆

Zapraszamy - Tekton Property :)

Property Advisor / Doradca ds. Nieruchomości, Kielce