Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Property Advisor / Doradca ds. Nieruchomości

Tekton Capital sp. z o.o.O firmie

  • Rembertowska 15, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Tekton Capital sp. z o.o.

Rembertowska 15

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami

  • Budowanie bazy ofert rynku wtórnego i pierwotnego

  • Przeprowadzanie transakcji sprzedaży i najmu nieruchomości

  • Przygotowywanie i prezentacja oferty

  • Nawiązywanie trwałych relacji z Klientami

  • Monitorowanie rynku nieruchomości

  • Dbanie o wizerunek firmy

  • Współpraca w zakresie kredytów, ubezpieczeń i inwestycji w ramach oddziałowego zespołu z możliwością rozwoju w tych obszarach

Podział czasu pracy
50%

Praca w biurze

50%

Praca w terenie

Nasze wymagania

  • Nastawienie na osiąganie celów

  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy

  • Zainteresowanie rynkiem nieruchomości oraz zagadnieniami finansowymi (mile widziane doświadczenie w sprzedaży)

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe

  • Pełna dyspozycyjność

  • Gotowość do przemieszczania się i spędzania czasu w biurze i poza nim (wyjazdy do nieruchomości)

  • Wysoki poziom etyki zawodowej i kultury osobistej

To oferujemy

  • Dzięki atrakcyjnemu i progresywnemu systemowi wynagrodzeń osiągniesz ponadprzeciętne dochody.

  • Nasze know-how w postaci dużej ilości różnych szkoleń, w tym wdrożeniowych i przygotowujących do pracy w roli agenta, pozwoli Ci z dużą pewnością siebie wejść w rynek nieruchomości.

  • W każdej chwili i sytuacji możesz liczyć na bezpośrednie wsparcie oraz kontakt ze swoim Managerem i Zarządem Tekton Property.

  • Oferujemy nowoczesne i komfortowe biura w bardzo dobrych lokalizacjach.

  • Do Twojej osobistej dyspozycji będą nowoczesne narzędzia pracy, nie tylko laptop, telefon czy aparat, ale również oprogramowania i bazy klientów.

  • Otrzymasz wsparcie naszych doświadczonych Agentów, działu prawnego oraz marketingu.

  • Zdobyte doświadczenie pozwoli Ci zbudować własny unikalny zespół agentów.

  • Otrzymasz możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu pozostałej działalności firmy (rynki kapitałowe, ubezpieczenia, zarządzanie projektami).

  • Gwarantujemy koleżeńską atmosferę nie tylko w pracy, ale również poza nią – imprezy integracyjne, firmowe kolacje, wspólne wyjazdy.

  • U nas zachowasz work-life balance - elastyczny czas pracy pozwoli Ci pogodzić pracę z innymi zajęciami

  • Nasze wartości znajdziesz w linku poniżej:

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • szkolenia wdrożeniowe

Rynek nieruchomości jest naszą pasją. Naszymi ambicjami jest kreowanie najwyższych standardów obsługi klienta. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko Property Advisor w naszych oddziałach: w Poznaniu, w Warszawie i w Krakowie.

Więcej informacji o nas odnajdziesz na:

www.tektonproperty.pl.

Przewiń do profilu firmy