Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Property & Leasing Manager

"WARSAW PROPERTIES" sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 61

Warszawa

Założona w 2004 roku, firma Warsaw Properties ma wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług na polskim rynku nieruchomości. Służymy profesjonalną radą biznesową opartą na podstawie sprawdzonych metod obsługi nieruchomości, które zapewniają że inwestycje naszych klientów są zawsze w bezpiecznych rękach.

Opis stanowiska:

  • zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi przeznaczonymi na wynajem
  • aktywne poszukiwanie najemców
  • marketing i promocja mieszkań do wynajęcia – online (Social Media, portale ogłoszeniowe)
  • pokazywanie lokali, negocjowanie warunków umów
  • nadzór nad procesem najmu mieszkań: przygotowywanie umów najmu, współpraca z najemcami
  • kontrola i windykacja należności, kontrola bieżących kosztów, nadzór nad zużyciem mediów
  • kontakt ze wspólnotami / administracją budynku
  • nadzór nad stanem technicznym nieruchomości i zlecanie ewentualnych napraw i konserwacji
  • bieżąca komunikacja z inwestorami i właścicielami mieszkań

Wymagania:

  • ma odpowiednie doświadczenie zawodowe w branży nieruchomości
  • biegle zna język angielski: w mowie i piśmie
  • ma wyższe wykształcenie
  • pasjonuje się rynkiem nieruchomości
  • znajomość MS office

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawą pracę w młodym zespole
  • możliwość szybkiego rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie
  • pracę w przyjemnej atmosferze, z ludźmi pełnymi pasji, realizującymi ciekawe projekty
  • pracę w centrum Warszawy

Ogłoszenie archiwalne