Oferta pracy

Property Manager

Savills Property ManagementO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Savills, międzynarodowa firma doradcza działająca na rynku nieruchomości, notowana na giełdzie w Londynie, zatrudniająca 31 000 pracowników w 700 biurach na całym świecie, obecna w Polsce od 2004 roku poszukuje do Działu Zarządzania Nieruchomościami osoby na stanowisko:

Cel stanowiska: Stanowisko dedykowane będzie adresowaniu wszelkich zagadnień związanych z realizacją umowy o zarządzanie nieruchomością biurową. Zarządca Nieruchomości reprezentować będzie właściciela nieruchomości w codziennym kontakcie z najemcami, dbając o utrzymanie i stałe podwyższanie wartości nieruchomości. Stanowisko wiąże się z koordynacją prac podwykonawców, dbałością o stan techniczny obiektu i poprawnym raportowaniem kluczowych wskaźników finansowych.

Poszukiwany Kandydat: Idealny Kandydat charakteryzuje się wysoką energią i pasją w codziennej pracy, skupiając się na dostarczaniu najwyższej jakości usług konsultingowych i doradczych. Kandydata wyróżnia dobra organizacja pracy, łatwość w realizacji potrzeb Klientów biznesowych oraz zdolność pracy w dynamicznym środowisku.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie obowiązków wynikających z Umowy o Zarządzanie;
  • Bezpośredni kontakt z właścicielem nieruchomości i opracowywanie raportów z działalności
  • Bliska współpraca z Najemcami przestrzeni biurowych;
  • Dbałość o utrzymanie obiektów w pełnej sprawności technicznej;
  • Opracowanie i realizacja założeń budżetowych, nadzór nad aspektami finansowymi oraz dokumentacją.

Oczekiwania:

  • Minimalnie 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Samodzielne i pro-aktywne działanie nastawione na realizację celów biznesowych Klienta;
  • Ugruntowana wiedzą z zakresu technicznego zarządzania budynkiem.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym zespole wiodącej firmy doradczej przy bliskim wsparciu doświadczonych ekspertów rynku nieruchomości komercyjnych;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i świadczeń pracowniczych;
  • Stały rozwój kompetencji, w tym związanych ze specyfiką rynku nieruchomości.

Aplikacje należy nadsyłać za pomocą Aplikuj.
Klient zastrzega prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy