Property Manager – Office, Logistics

CUSHMAN & WAKEFIELD

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i realizacja założeń budżetu nieruchomości

  • Kontrola i optymalizacja kosztów nieruchomości

  • Nadzór nad serwisami i rozwiązywanie bieżących problemów

  • Zarządzanie obiektem i współpraca z najemcami zarządzanej nieruchomości

  • Bieżące i okresowe raportowanie z działalności zarządzanych obiektów

  • Współpraca z zespołem dedykowanym do obsługi nieruchomości oraz z Klientem

  • Wsparcie zespołu w negocjacjach i przygotowaniu ofert dla aktualnych i nowych najemców.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w zarządzaniu budynkami komercyjnymi

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

  • Praktyczna znajomość pakietów MS Office (Excel, Word)

  • Wysokie zdolności organizacyjne i interpersonalne

  • Samodzielność oraz efektywna organizacja czasu i pracy

  • Dodatkowym atutem będzie licencja zarządcy nieruchomości

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej i wiodącej na rynku organizacji w zakresie doradztwa, pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami,

  • Możliwość stałego rozwijania własnej wiedzy i kompetencji,

  • Udział w ciekawych projektach globalnych i lokalnych,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Dołączenie do zgranego zespołu ekspertów,

  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych Pracodawcy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop