Oferta pracy

Property Manager

Soltex sp. z o.o. sp. kO firmie

  • Kopanina 34, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Soltex sp. z o.o. sp. k

Kopanina 34

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • realizacji strategii komercjalizacji nieruchomości o łącznej powierzchni ponad 40 000 GLA

  • realizacja strategii najmu, utrzymywanie prawidłowych relacji z najemcami oraz sporządzanie umów najmu i nadzór nad ich realizacją

  • kontrola kosztów eksploatacji wynajmowanych powierzchni

  • przygotowywanie i realizacja budżetów przychodów z najmu

  • negocjowanie, opiniowanie oraz weryfikacja finansowych aspektów umów oraz nadzór nad realizacją zapisów finansowych

  • przygotowywanie analiz biznesowych w zakresie sprzedaży, marży, zyskowności oraz kosztów związanych z wynajmowanymi obiektami

  • nadzór i kontrola obiektów w zakresie ich bieżącej eksploatacji i technicznego utrzymania - ścisła współpraca z administratorem obiektów

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie komercjalizacji obiektów

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość rynku nieruchomości i przepisów dotyczących wynajmu lokali usługowych

  • rozwinięte umiejętności analizy danych biznesowych oraz weryfikacji kosztów

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i umiejętność pracy z kontrahentami

To oferujemy

  • współpracę w ramach grupy spółek działającej w różnych branżach, prężnie rozwijającej z roku na roku spektrum działalności o nowe sektory biznesu

  • ścisłą współpracę z kadrą managerską oraz Zarządem w kontekście rozwoju portfela obsługiwanych nieruchomości

  • nastawienie na długofalową współpracę w oparciu o elastyczne formy

  • konkurencyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy, dofinansowanie pakietu benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u