Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Property Manager

CPI Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Emilii Plater 53, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

CPI Poland Sp. z o.o.

Emilii Plater 53

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i umacnianie wizerunku wynajmującego jako lidera na rynku nieruchomości biuro-wych

  • utrzymywanie bieżących kontaktów z najemcami

  • tworzenie budżetów OPEX i CAPEX i nadzór nad realizacją założeń budżetowych

  • weryfikacja i akceptowanie faktur kosztowych, czuwanie nad zasadnością otrzymanych faktur kosztowych i ich zgodnością z umowami, współpracę z działem księgowości

  • nadzór na firmami usługowymi i kontrahentami zewnętrznymi w tym ochroną i obsługą recepcji

  • zarządzanie zespołem technicznym i nadzór nad utrzymywaniem nieruchomości w należytym stanie technicznym i estetycznym

  • bieżące i okresowe raportowanie z działalności dedykowanych nieruchomości

  • wydawanie i odbiór lokali

  • rozliczanie kosztów mediów z najemcami

  • współpraca z działem lease administration, działem windykacji

  • wspieranie pozostałych zespołów (w tym leasing, marketing, fit-out) w celu optymalizacji wyniku operacyjnego

Nasze wymagania

  • min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami biurowymi

  • znajomość kwestii technicznych związanych z zarządzaniem biurowcami (pracami fitoutowymi)

  • umiejętności budowania i zarządzania relacjami z najemcami i kontrahentami

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i kultura pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • proaktywność i umiejętność rozwiazywania problemów

  • praktyczna znajomość pakietów MS Office (Excel, Word)

  • wykształcenie wyższe

  • język angielski na poziomie dobrym

To oferujemy

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie.

  • rozwój w nowo tworzącym się zespole

  • dogodną lokalizację biura

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dofinansowanie wypoczynku

  • biuro w centrum

CPI Property Group (CPI PG) jest wiodącą firmą w sektorze nieruchomości komercyjnych i hotelowych w Europie Środkowo-Wschodniej i Niemczech, koncentruje swoją działalność na długoterminowych inwestycjach i wynajmie nieruchomości. Należy do wąskiego grona firm w regionie posiadających rating inwestycyjny. Moody’s przyznał spółce rating Baa2, a Standard&Poor’s: BBB.

CPI PG jest największym właścicielem powierzchni handlowych w Czechach oraz powierzchni biurowych w Berlinie. Siedziba CPI PG znajduje się w Luksemburgu, a akcje firmy są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych we Frankfurcie. Grupa działa w sektorze nieruchomości biurowych, handlowych, mieszkaniowych i hotelowych, dysponuje aktywami o łącznej wartości ponad 9,1 miliarda euro.

W Polsce CPI Property Group działa od 2013 roku. Jest właścicielem i aktywnie zarządza dwudziestoma czterema nieruchomościami z sektora biurowego, handlowego i hotelowego. Inwestycje spółki są zlokalizowane w Warszawie, Elblągu, Zamościu, Tarnowie, Radomiu i Zgorzelcu. Spółka planuje dalsze zaangażowanie na polskim rynku poprzez zakup i inwestowanie w wybrane nieruchomości biurowe w najlepszych lokalizacjach Warszawy.

Przewiń do profilu firmy