Oferta pracy

Property Manager

Hays Poland

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

firmy działającej w obszarze najmu instytucjonalnego (PRS).

Twój zakres obowiązków

Property Manager odpowiedzialny będzie za współtworzenie oraz implementowanie strategii w zakresie zarządzania obiektami mieszkalnymi. Property Manager będzie odpowiadał za funkcjonowanie obiektów, przygotowanie budżetów, utrzymywanie kontaktu z najemcami oraz firmami zewnętrznymi (obsługa techniczna, sprzątanie, ochrona, administracja poszczególnych obiektów), wdrażanie standardów zarządzania i utrzymania obiektów, raportowanie działań.

Wymagania pracodawcy

Osoba, która pomyślnie przejdzie proces rekrutacji posiadać będzie kilkuletnie doświadczenie w zakresie zarządzania nieruchomościami komercyjnymi (handlowe, biurowe). Ze względu na położenie nieruchomości w różnych częściach Polski ważna jest gotowość do podróży służbowych. Od Kandydatów oczekujemy komunikatywnej znajomości języka angielskiego. Klient oferuje pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz atrakcyjne wynagrodzenie.