Logo Pracuj.pl

Property Manager

Michael PageO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Inwestor oraz właściciel nieruchomości o charakterze magazynowo-biurowym.

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący kontakt z najemcami
  • Współpraca z serwisami budynkowymi, w tym kontrola i koordynacja w celu osiągnięcia jak najwyższej jakości usług i satysfakcji użytkowników nieruchomości
  • Organizacja przetargów w zakresie utrzymania nieruchomości (sprzątanie, ochrona, obsługa techniczna)
  • Przygotowywanie budżetów OPEX, CAPEX wraz z ich wdrożeniem i realizacją
  • Koordynacja i monitorowanie prac adaptacyjnych, prowadzonych na terenie zarządzanych nieruchomości
  • Realizacja obowiązków spoczywających na zarządcy nieruchomości w odniesieniu do obowiązującego prawa, w tym zakresie przepisów o ochronie przeciwpożarowej, kwestii podatkowych czy też ochrony środowiska;
  • Przekazywanie i odbiór powierzchni najmu najemcom
  • Nadzór nad procesem zgłaszania i usuwania usterek gwarancyjnych
  • Udział w procesie windykacji należności i zabezpieczeń umów najmu
  • Sporządzanie bieżących i okresowych raportów i analiz.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na tożsamym stanowisku w obiekcie magazynowo-biurowym
  • Nastawienie na realizację celów i poszukiwanie rozwiązań
  • Wykształcenie wyższe- preferowane techniczne, związane z zarządzaniem nieruchomościami
  • Praktyczna wiedza o obowiązujących przepisach z zakresu zarządzania nieruchomościami, prawa budowlanego, p-poż
  • J. angielski na poziomie komunikatywnym

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość realizacji swoich inicjatyw i pomysłów
  • Duża samodzielność i niezależność w działaniu

Aktualne oferty pracodawcy
JN -022023-5955392

Property Manager, Warszawa