Ta oferta pracy jest nieaktualna od 157 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Property Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Warszawa 32293/001

    Poszukiwany doświadczony Property Manager do wsparcia przy zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi.

    Informacje o kliencie

    Dla naszego Klienta - właściciela nieruchomości komercyjnych, poszukujemy obecnie osób z doświadczeniem w zarządzaniu nieruchomości, na stanowisko: Property Managera.

    Opis stanowiska

    • Zarzadzanie powierzonym obiektem/obiektami komercyjnymi
    • Zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji nieruchomości
    • Utrzymywanie dobrych relacji z najemcami,
    • Nadzór i koordynacja współpracy z firmami zewnętrznymi obsługującymi nieruchomość
    • Zarządzanie dokumentacją obiektu
    • Raportowanie stanu obiektu
    • Przygotowanie budżetów nieruchomości i nadzór nad ich realizacją

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe
    • Co najmniej 5 lat doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi
    • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu zarządzania nieruchomościami
    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne
    • Gotowość do podróży służbowych

    Oferujemy

    • Praca pełna wyzwań w międzynarodowej i stabilnej organizacji
    • Samodzielne realizowanie ciekawych projektów
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
    • Ambitne i profesjonalne środowisko pracy
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców