Property Manager - Zarządca Nieruchomości

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 2018-12-06
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 2019-01-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AGIS NIERUCHOMOŚCI

    Przedmiotem działalności firmy AGIS NIERUCHOMOŚCI jest zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi (nieruchomości handlowe, biurowce, hale, magazyny), property & facility management wraz z komercjalizacja nieruchomości, administrowanie nieruchomościami mieszkaniowymi (Wspólnoty Mieszkaniowe, nieruchomości prywatne oraz z zasobu państwowego), pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także szereg kompleksowych usług mających na celu właściwe wywiązywanie się z zawartych kontraktów.

    Początkowo z racji umiejscowienia firma zawężała zakres swojej działalności do województwa pomorskiego, w chwili obecnej obsługujemy nieruchomości na terenie całego kraju posiadając osiem oddziałów: Rumia, Gdynia, Nowy Dwór Gdański, Warszawa, Białystok oraz Wrocław.

    OPIS STANOWISKA:

    • praca na terenie Trójmiasta i okolic
    • bieżąca obsługa budynków mieszkaniowych oraz  komercyjnych polegająca na zapewnieniu prawidłowego funkcjonowania nieruchomości,
    • stały kontakt z Najemcami/ Inwestorami,
    • pozyskiwanie nowych zleceń, kontraktów poprzez narzędzia marketingu i reklamy.
    • prowadzenie i nadzór nad przeglądami na obiektach,
    • przygotowanie cyklicznych raportów dotyczących nieruchomości.
    • wyjazdy i delegacje na zasób firmy położony poza województwem pomorskim.

    WYMAGAMY:

    • państwowej licencji Zarządcy Nieruchomości (mile widziane),
    • min. dwuletniego doświadczenia w zakresie zarządzania / administrowania ,znajomość zakresu pracy property managera,
    • znajomości podstawowych zagadnień z zakresu FM nieruchomości komercyjnych (opcjonalnie)
    • wykształcenia wyższego,
    • podstawy marketingu i reklamy,
    • znajomości obsługi komputera (MS Office) prawa jazdy kat. B,
    • umiejętności pracy w warunkach stresowych,
    • dyspozycyjności,
    • sumienności i odpowiedzialności.

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjny system prowizji
    • Samochód firmy
    • Pracę w prężnej dynamicznej firmie
    • Możliwość rozwoju osobistego poprzez uczestnictwo w konferencja i szkoleniach związanych z Property&Facility Management.
    • Kontakt z największymi deweloperami i firmami z branży Facility Management

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agis Management Group Sp Z o.o z siedzibą w Rumi przy ulicy Starowiejskiej 49 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.