Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prostowacz

Instytut Mechaniki Sp. z o.o.

  • Inżynierska 3, Jelcz-Laskowice
    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Inżynierska 3

Jelcz-Laskowice

Twój zakres obowiązków

  • Wykonuje detale metodą ręcznej i mechanicznej obróbki, prostowania, zaginania, podgrzewania i przygotowuje detale do dalszych etapów produkcji. Prowadzi dokumentację prowadzonych prac (np. wypełnia przewodniki). Dobiera i stosuje podczas pracy odpowiednie narzędzia, właściwe uchwyty, przyrządy pomiarowe. Dba o kulturę z obrabianym detalem. Zaznajamia się z dokumentacją technologiczną obrabianych przedmiotów, zwłaszcza z rysunkiem wykonawczym, kartą technologiczną i instrukcjami wykonywanych operacji oraz prawidłowo wypełnia dokumentację jakościową procesu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność posługiwania się palnikiem gazowym,

  • Biegłe posługiwanie się przyrządami pomiarowymi,

  • Doświadczenie w posługiwaniu się elektronarzędziami.

  • Wymagane dobre zdolności manualne.

To oferujemy

Oferujemy pracę w renomowanej firmie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tylko i wyłącznie bezpośrednio w firmie, wysokie wynagrodzenie zgodne z posiadanymi umiejętnościami i uprawnieniami. Warunkiem przyjęcia jest pozytywna ocena wstępna z znajomości wykonywania podstawowych operacji wykonywanych na stanowisku. Możliwość szkolenia i awansu zawodowego do kontroli, technologii, logistyki, a także do personelu nadzoru.

O nas

Instytut Mechaniki Sp. z o.o. (wchodzący w skład Grupy IM) jest dostawcą komponentów i systemów stalowych dla branży transportowej i przemysłowej. Wyroby firmy znajdują swoje zastosowanie w pociągach, tramwajach i autobusach użytkowanych na całym świecie.