Ta oferta pracy jest nieaktualna od 231 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Protetyk Słuchu – Doradca Klienta

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 02.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Amplifon jest światowym liderem w branży doboru aparatów słuchowych. Naszym celem jest pomoc osobom z niedosłuchem odkryć na nowo, co to znaczy żyć pełnią życia poprzez znajdowanie rozwiązań, które odnoszą się do indywidualnych potrzeb i gwarantują pełną satysfakcję. Na rynku polskim jesteśmy już 5 lat i mamy już 60 sklepów.

    Dajemy możliwość awansu na stanowiska kierownicze
    i uczestnictwa w programach międzynarodowych

    Poszukujemy pracowników na stanowisku:

    Miejsce pracy: Włocławek

    Obowiązki

    • Dopasowywanie i sprzedaż rozwiązań poprawiających słyszenie
    • Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami Amplifon
    • Przeprowadzanie kompleksowych badań słuchu
    • Budowanie długofalowych relacji z Klientami

    Wymagania

    • Empatia, umiejętność słuchania i rozumienia problemów innych ludzi, chęć pomocy
    • Doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami
    • Doświadczenie w pracy na stanowisku protetyka słuchu i uprawnienia do wykonywania zawodu
    • Nastawienie na rozwój i proaktywność
    • Komunikatywność, umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
    • Wysoka kultura osobista oraz duża samodzielności w działaniu i odpowiedzialność

    Oferujemy

    • Pracę w stabilnej firmie, która jest światowym liderem na rynku doboru aparatów słuchowych
    • Wspaniałą atmosferę w całym zespole, codzienną pomoc dla wszystkich pracowników
    • Bycie częścią zespołu, który do swoich obowiązków podchodzi z pasją
    • Zatrudnienie na umowę o pracę
    • Pakiet akcji giełdowych Amplifon dla najlepszych protetyków
    • Możliwość dofinansowania do mieszkania
    • System motywacyjny związany z wynikami pracy (podstawa + premia uzależniona od wysokości obrotów)
    • Atrakcyjny system benefitów dla każdego Pracownika (m.in. karta MultiSport, karty podarunkowe do Empiku, Smyka, sieci drogerii Douglas)
    • Opiekę medyczną w firmie Lux Med dla każdego Pracownika zatrudnionego powyżej roku w firmie
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

    Nie zwlekaj – Dołącz do nas!

    Do swojego CV dołącz list motywacyjny
    i wyślij za pomocą przycisku APLIKUJ
    Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie zapisu:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)