Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Protetyk Słuchu

  • Radzyń Podlaski, lubelskie
  • Specjalista
  • 06.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Radość Słyszenia

    Firma działająca na polskim rynku ukierunkowana na niesienie pomocy osobom niedosłyszącym.

    Poszukujemy osób pozytywnie nastawionych do życia, energicznych, śmiałych, łatwo nawiązujących kontakty, lubiących pracę z ludźmi na stanowisko:
    PROTETYK SŁUCHU

    Miejsce wykonywania pracy: Radzyń Podlaski, Suwałki, Katowice, Świętochłowice, Łęczyca, Piotrków Trybunalski, Płońsk

    Zakres obowiązków:

    • doradztwo w zakresie oferowanych produktów
    • sprzedaż aparatów słuchowych znajdujących się w ofercie firmy
    • osobista i telefoniczna obsługa pacjenta
    • umawianie terminów świadczeń medycznych
    • udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług
    • kompleksowa i profesjonalna obsługa pacjentów

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe wykształcenie wyższe (na kierunku logopedia z audiologią lub audiofonologia), medyczne, techniczne, mile widziane średnie na kierunku protetyk słuchu
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
    • umiejętność pracy z wymagającym klientem
    • dokładność i sumienność
    • zaangażowanie
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • dyplom protetyka słuchu
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • pakiet szkoleń produktowych oraz sprzedażowych
    • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • dobrą atmosferę pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie za realizację planów sprzedaży
    • dostęp do pakietu medycznego
    • dostęp do kart Multisport Plus
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    z dopiskiem do jakiego miasta składana jest aplikacja.

    Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji (Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz.U. Nr 133, poz.883).

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.