Protetyk Słuchu

  • Sokołów Podlaski, mazowieckie
  • Specjalista
  • 01.06.2018
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 01.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    największa w Europie sieć zajmująca się pomocą osobom z niedosłuchem zatrudni:
    Miejsce Pracy: Sokołów Podlaski

    Opis stanowiska:

    • kompleksowa i profesjonalna obsługa pacjentów związana z protezowaniem słuchu;
    • sprzedaż aparatów słuchowych znajdujących się w ofercie firmy;
    • doradztwo i dopasowywanie właściwych pomocy słuchowych dla pacjentów;
    • zewnętrzna promocja firmy;

    Wymagania:

    • entuzjazm, otwartość i zaangażowanie w pracę;
    • umiejętność pracy z wymagającym klientem;
    • nastawienie na wyniki;
    • solidność i umiejętności organizacyjne;
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
    • doświadczenie w sprzedaży;
    • wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem;

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w wymiarze pełnego etatu;
    • atrakcyjne zarobki oraz motywujący system wynagradzania;
    • możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego;
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy z profesjonalnym zespołem.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

    Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883).”

    Informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest KIND Aparaty Słuchowe Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Włodkowica 26 a, 60 – 334 Poznań. Ponadto informujemy, że:

    • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
    • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o.o . w celach związanych z zawarciem umowy o pracę na stanowisko protetyk słuchu na podstawie art. 6 ust. 1 lit.b RODO.
    • Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów
    • Podanie dodatkowych danych osobowych nie wskazanych w art. 22 ¹ Kodeksu Pracy jest dobrowolne.
    • Czynność wysłania aplikacji na powyższe ogłoszenie traktowana jest jako akt wyrażenia zgody art. 4.pkt.11 RODO
    • Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
    • Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
    • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do 5 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
    • Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

    Jeśli życzy sobie Pan/Pani, aby po zakończeniu rekrutacji, CV pozostało w naszej bazie danych w celu wykorzystania w przyszłości, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę:

    Niniejszym wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o.o., w tym umieszczenie moich danych osobowych w bazie rekrutacyjnej Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o.o. i przechowywanie ich przez okres 12 miesięcy.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.