Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prototypista / Projektant mebli tapicerowanych

ROM Sp. z o.o.

  • Wileńska 15, Oleśnica
    Oleśnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wileńska 15

Oleśnica

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie mebli tapicerowanych pod kątem stelaży, rozkroju pianek i rozkroju pokrowców

  • Usprawnianie oraz modyfikowanie produktów zgodnie z założeniami projektu wdrożeniowego

  • Opracowywanie własnych koncepcji udoskonalających wyroby, testowanie nowych rozwiązań, przygotowywanie dokumentacji technicznej

  • Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych i technicznych związanych z produktem

  • Udział w projektach optymalizacyjnych

  • Współpraca z różnymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu produkcji mebli tapicerowanych

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętności konstruktorskie

  • Czytanie dokumentacji technicznej

  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku.

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie do posiadanej wiedzy i kwalifikacji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

ROM Sp.zo.o. - jesteśmy belgijskim, największym pod względem wielkości i odnoszonych sukcesów, producentem mebli tapicerowanych. Nasze produkty wyznaczają światowe standardy w obszarze technologii i komfortu. Ponad 900 współpracowników w czterech lokalizacjach żyje z innowacji, które rozwijamy w centrali w Eupen. Nasza kultura jest oparta na unikalnym połączeniu kreatywności, profesjonalizmu i ludzkiego podejścia. Wartości te są podstawą naszej wspólnej pracy i bezpiecznym fundamentem dla zdrowego wzrostu. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Przewiń do profilu firmy