Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prowadzący proces

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Namysłów

    Namysłów, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu procesu produkcyjnego?

Chciałbyś/-ałabyś rozwijać się zawodowo?

Proponujemy umowę bezpośrednio z naszym klientem.

Sprawdź swoje mozliwości, apliku już dziś!

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za jakość produktu w obsługiwanym obszarze

  • Dokonywanie kontroli i badań zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi

  • Podejmowanie działań korekcyjnych i decyzji o zatrzymaniu/ wznowieniu pracy linii w przypadku odstępstw w jakości produktu

  • Bieżąca kontrola parametrów sprzętu/maszyn, szybkie reagowanie na ewentualne awarie sprzętu, bądź występujące problemy techniczne, wprowadzaniem korekt w ustawieniach parametrów

  • Bieżąca kontrola procesu pod kątem zużycia surowców. Odpowiedzialność za koszty surowców i materiałów w powierzonym obszarze

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym/4-brygadowym (4 dni pracy, 1 dzień wolnego lub 2 dni wolnego po zmianie nocnej)

  • Doświadczenie w pracy na obszarze produkcji oraz obsłudze maszyn

  • Umiejętność obsługi technicznej maszyn oraz czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność szybkiego reagowania

Pracodawca oferuje

  • Umowę stała o pracę na pełen etat

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Wynagrodzenie stałe plus premia do 10% i dodatki

  • Bezpłatny transport pracowniczy

  • Pracowniczy Program Emerytalny, prywatną opiekę medyczną Luxmed, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport, dofinansowanie 50% do posiłków

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy