Oferta pracy

Prowadzący Zbrojarzy/Cieśli

Pracownicy BudowlaniO firmie

  • Francja (Paryż, Strasburg), Francja

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Praca dobrze wykonana, musi być dobrze nadzorowana. Chcesz prowadzić prace ciesielskie/ zbrojarskie w Szwecji? Dobrze trafiłeś! Nie przeglądaj kolejnych ogłoszeń. Zdobądź zatrudnienie w rzetelnej Firmie. Działamy na rynku od wielu lat. Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Prowadzący Zbrojarzy/CieśliNumer ref.: od 15 euro netto/h i w górę
Wyjazd od zaraz

Pomożesz w prowadzeniu prac? Znasz się na rysunku? Super!!! Dołącz do nas

Uwaga!!! Zadania:

  • organizacja i realizacja prac zbrojarskich lub ciesielskich,
  • czytanie rysunków – jest konieczność,
  • sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad pracownikami (grupy 3-5 osób).

Panowie my wymagamy:

  • doświadczenie w prowadzeniu prac,
  • znajomość języka angielskiego, szwedzkiego lub francuskiego – dodatkowy atut.

Możemy zaoferować:

  • polską umowę o pracę,
  • narzędzia i odzież,
  • bilet do pracy też kupimy,
  • opłacone nieodpłatnie zakwaterowanie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne