Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawciel Weterynaryjny – Specjalista Ds. Zwierząt Towarzyszących

VIRBAC SP. Z O. O.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie relacji z lekarzami weterynarii na podlegającym Ci terenie,

  • aktywne uczestniczenie w szkoleniach firmowych,

  • reprezentowanie firmy na konferencjach,

  • realizacja celów budżetowych.

Nasze wymagania

  • szukamy osoby z wykształceniem wyższym weterynaryjnym lub pokrewnym (biologiczne, life science),

  • człowieka pozytywnie nastawionego do świata i ludzi, zmotywowanego do osiągania sukcesów, pracującego z pasją,

  • przyda Ci się w tym zawodzie również dobra organizacja pracy i umiejętność planowania, komunikatywność, umiejętność budowania relacji, radzenie sobie ze stresem,

  • tworzymy zgraną ekipę, więc liczy się dla nas nastawienie na pracę w zespole i na kreatywne działanie,

  • last but not least: znajomość języka angielskiego i prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży i znajomość branży weterynaryjnej.

To oferujemy

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,

  • pracę w zaangażowanym i wspierającym się zespole,

  • dodatkowe pakiety socjalne (m.in. opieka medyczna, Multisport),

  • możliwość rozwoju,

  • i oczywiście niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon i laptop.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

Przewiń do profilu firmy

Teren pracy:

Województwo warmińsko-mazurskie, podlaskie i część mazowieckiego.