Ta oferta pracy jest nieaktualna od 871 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawicel Handlowy ds. Detalu

  • Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2015-05-07

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Żywiec. Wiele charakterów. Wspólna pasja.

Grupa Żywiec, zdobywca III miejsca w rankingu najbardziej pożądanych pracodawców 2014 w opinii specjalistów i menedżerów w kategorii FMCG/HoReCa według Antal International, poszukuje:

Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz

Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów na podległym terenie
  • Dbanie o wizerunek i właściwą ekspozycję produktów, zgodną ze standardami firmy
  • Prezentowanie oferty handlowej  w oparciu o analizę potrzeb klientów oraz posiadane narzędzi
  • Realizacja założonego planu sprzedaży
  • Monitorowanie zapasów i poziomu należności u klientów
  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, Merchandisera lub w obsłudze klienta, mile widziane w branży FMCG
  • Nastawienia na cel
  • Umiejętności nawiązywania relacji z klientem i przekładania ich na sprzedaż
  • Dobrej organizacji pracy i systematyczności
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Znajomości rynku lokalnego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się