Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1136 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawicel Handlowy ds. Detalu

  • Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2015-05-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Żywiec. Wiele charakterów. Wspólna pasja.

    Grupa Żywiec, zdobywca III miejsca w rankingu najbardziej pożądanych pracodawców 2014 w opinii specjalistów i menedżerów w kategorii FMCG/HoReCa według Antal International, poszukuje:

    Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz

    Opis stanowiska:

    • Obsługa klientów na podległym terenie
    • Dbanie o wizerunek i właściwą ekspozycję produktów, zgodną ze standardami firmy
    • Prezentowanie oferty handlowej  w oparciu o analizę potrzeb klientów oraz posiadane narzędzi
    • Realizacja założonego planu sprzedaży
    • Monitorowanie zapasów i poziomu należności u klientów
    • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, Merchandisera lub w obsłudze klienta, mile widziane w branży FMCG
    • Nastawienia na cel
    • Umiejętności nawiązywania relacji z klientem i przekładania ich na sprzedaż
    • Dobrej organizacji pracy i systematyczności
    • Czynnego prawa jazdy kat. B
    • Znajomości rynku lokalnego

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Szeroki pakiet benefitów
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego