Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawicel Medyczny

Sequoia Pharmaceuticals Sp. z o.o.

5 0007 000 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • promocja merytoryczna produktów firmy wśród wskazanych specjalności lekarzy oraz farmaceutów na powierzonym terenie

  • realizacja założonych planów sprzedażowych

  • aktywny udział w konferencjach ogólnopolskich i regionalnych

  • efektywne zarządzanie budżetem promocyjnym

  • analiza danych i terminowe sporządzanie raportów

Nasze wymagania

  • Absolwenci studiów magisterskich najchętniej po kierunkach związanych z branżą farmaceutyczną, tj. medycznych, biologicznych, chemicznych, biochemicznych lub pokrewnych;

  • Osoby dla których negocjacje i sprzedaż to codzienność;

  • Osoby z pasją, zaangażowane, wytrwale dążące do celu;

  • Osoby pozytywnie nastawione i z radością podejmujące nowe wyzwania;

  • Niezbędne w pracy będzie prawo jazdy kat B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu;

  • Mile widziane jest posiadanie doświadczenia przedstawiciela medycznego i pracy z lekarzami specjalistami zwłaszcza w ortopedii i reumatologii.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę z wartościowymi produktami i dopracowanym, merytorycznym przekazem;

  • Pracę w dobrej atmosferze, z zaangażowanym i pełnym pozytywnej energii zespołem;

  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego;

  • Wynagrodzenie stałe i motywujący system premiowy;

  • Niezbędne do pracy narzędzia;

  • Umowę o pracę,

O nas

Jesteśmy polską firmą farmaceutyczną z ponad 10-cioletnią letnią tradycją i doświadczeniem w branży. W swojej ofercie posiadamy produkty, które są jednymi z najlepszych w swoich kategoriach terapeutycznych.

Koncentrujemy się na opracowywaniu rozwiązań zarówno z korzyścią dla pacjentów oraz personelu medycznego. Działanie każdego naszego produktu i korzyści dla pacjentów z ich stosowania potwierdzone są w licznych, wartościowych badaniach naukowych.

To dlatego nasze produkty są chętnie rekomendowane przez lekarzy.

Uważamy, że to ludzie tworzą firmę. Dlatego zapraszamy właśnie Ciebie do współpracy z nami.