Praca przedstawiciel handlowy - detal i sieci lokalne, Polska

Mamy dla Ciebie 6 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Knyszyn, Łomża, Tykocin, Zambrów
    Twoje zadania: Wspieranie biznesu u podległych klientów poprzez rozwój i zwiększanie atrakcyjności kategorii piwnej Realizację założonego planu sprzedaży i celów jakościowych Egzekucję ustaleń promocyjnych i handlowych Właściwą ekspozycję...
    opublikowana: 10 grudnia 2019
    • 3 lokalizacji
    opublikowana: 5 grudnia 2019
    • 2 lokalizacji
    Oczekiwania w stosunku do kandydata: umiejętność budowania dobrych relacji z klientami i zdolności negocjacyjne dyspozycyjność i pełne zaangażowanie w pracy bardzo silna orientacja na wynik doświadczenie zawodowe poparte sukcesami w pracy na...
    opublikowana: 3 grudnia 2019