Ta oferta pracy jest nieaktualna od 234 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - Manager Regionu - Chemia Przemysłowa

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 31.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CHEMTEX Michorczyk Sp.j.

    Firma Chemtex posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży przemysłowej.
    Obsługujemy kilkaset firm z całego kraju:

    • kopalnie
    • elektrownie
    • olejarnie
    • zakłady konstrukcji stalowych

    W tym największe przedsiębiorstwa z poszczególnych regionów.

    Jesteśmy krajowym producentem wysokiej jakości środków przemysłowych z polskim kapitałem, który osiągnął sukces i ogromne doświadczenie w wyspecjalizowanych gałęziach chemii przemysłowej.

    więcej na:

    www.chemtex.com.pl

    Numer referencyjny: wpisz swoje woj./01/2018
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy osób zainteresowanych stałą współpracą, które z pełnym zaangażowaniem będą poszukiwać nowych i utrzymywać stałych klientów w branży przemysłowej typu:

    • wytwórnie konstrukcji stalowych,
    • kopalnie,
    • elektrownie,
    • rafinerie,
    • wytwórnie olejów,
    • zakłady komunalne
    • oczyszczalnie
    • w tym: spawalnie, lakiernie, montażownie, dział serwisu, dział remontów, itd.

    Do zakresu zadań Przedstawiciela należy:

    • monitorowanie i analiza rynku
    • wsparcie rozwoju portfolio towarów dostarczanych do obecnych klientów oraz pozyskiwanie nowych klientów
    • sprzedaż towarów do ustalonej grupy klientów
    • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
    • obsługa administracyjna sprzedaży
    • analizowanie potrzeb klientów i planowanie zapotrzebowania na towary
    • przeprowadzanie oceny wiarygodności potencjalnych klientów, okresowej oceny efektywności współpracy z klientami oraz badania satysfakcji klienta
    Oczekujemy:
    • przede wszystkim umiejętności handlowych
    • wykształcenia średniego
    • uczciwości
    • komunikatywności i dobrej organizacji pracy
    • zdolności interpersonalnych oraz umiejętność pracy zespołowej
    • prawa jazdy kat. B

    Dodatkowymi atutami kandydatów będą:

    • 3-letnie doświadczenie zdobyte w pracy na stanowiskach o zbliżonym zakresie odpowiedzialności
    Oferujemy:
    • pracę w rozwijającej się firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej i swietnej atmosferze budowanej przez nasz kilkunastoosobowy zespół sprzedażowy
    • warunki sprzyjające rozwojowi zawodowemu i osobistemu
    • umowa o pracę, od 3000zł netto/4200zł brutto na okres próbny + prowizja uznaniowa
    • profesjonalny pakiet szkoleń
    • narzędzia do pracy (auto + paliwo, telefon, laptop)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W razie zapytań odnośnie współpracy proszę dzwonić (10.00-14.00)

    pod numer 697 72 12 44 lub [email protected]

    CV ze zdjęciem poprzez przycisk aplikuj.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) dla potrzeb firmy Chemtex Michorczyk Sp.j.