Praca przedstawiciel handlowy - vanseller, podkarpackie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • podkarpackie
    WYMAGANIA: wykształcenie minimum średnie doświadczenie handlowe w FMCG znajomość lokalnych sieci handlowych samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów handlowych prawo jazdy kategorii B ...
    opublikowana: 2 grudnia 2019
    • Krosno, Tarnobrzeg
    Jeżeli: z łatwością komunikujesz się z innymi, także nowo poznanymi osobami; potrafisz przekonywać innych do swoich racji; lubisz kontakt z ludźmi; szybko i chętnie nabywasz nowe umiejętności i wiedzę; jesteś osobą odpowiedzialną, skrupulatną i...
    opublikowana: 29 listopada 2019
    Zakres obowiązków: Sprzedaż produktów firmy FoodCare z samochodu dostawczego VAN Kompleksowa obsługa klientów na podległym terenie Dystrybucja wszystkich produktów firmy Budowanie i dbanie o ekspozycje Prowadzenie dokumentacji Merchendising...
    opublikowana: 22 listopada 2019