Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Rozwoju Rynku – Algida

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 14.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Przedział wynagrodzenia jest sumą podstawy i maksymalnej premii.

Zarządzamy działami sprzedaży dla Unilever, Danone, Żywiec Zdrój, KraftHeinz, Bonduelle, mBank. Mamy 16 lat doświadczenia, jesteśmy liderem branży, zatrudniamy ponad 1.000 PH na umowę o pracę, docieramy do 80.000 sklepów w całej Polsce.

Praca u nas zapewni Ci udział w programie rozwojowym – zainwestuj w swoje kompetencje!

opisopis

Aktualnie na potrzeby zarządzania sprzedażą dla firmy Unilever Polska i marki Algida poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. Rozwoju Rynku

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój dystrybucji na podległym terenie, poprzez pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż produktów. Na starcie zostaniesz objęty programem wdrożeniowym.

Miejsce pracy: Kraków
Wynagrodzenie:
4 - 6 tys. zł
przedział wynagrodzenia jest sumą podstawy i maksymalnej premii

Obowiązki:

  • zarządzanie dystrybucją produktów Algida
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie (wśród klientów typu: Horeca, stacje benzynowe, kina, kioski, miejsca wypoczynku, parki, biura, markety budowlane, dworce kolejowe, lotniska itp.)
  • egzekucja ustaleń, skuteczne i trwałe wprowadzenie strategii i standardów wśród nowo pozyskanych klientów
  • promowanie i sprzedaż produktów dedykowanych do tego kanału sprzedaży
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • prowadzenie dokumentacji pracy
  • analiza rynku i konkurencji

Oczekujemy:

  • minimum 2 lat doświadczenia w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów
  • znajomości technik sprzedażowych i negocjacyjnych
  • umiejętności prezentacji
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • dobrej organizacji pracy
  • umiejętności pracy w sytuacjach stresowych
  • wyobraźni i kreatywności
  • czynnego prawa jazdy kat. B
Oferujemy:
sprzedaż markowych
produktów – Algida
umowa o pracę
atrakcyjne
wynagrodzenie
i system premiowy

niezbędne narzędzia
pracy (telefon, tablet)
nowy samochód
służbowy
pakiet medyczny
Luxmed

dofinansowanie
karnetu sportowego
stały rozwój
i doświadczenie
w sprzedaży

Oferujemy:

  • sprzedaż markowych produktów – Algida
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, tablet)
  • nowy samochód służbowy
  • pakiet medyczny Luxmed
  • dofinansowanie karnetu sportowego
  • stały rozwój i doświadczenie w sprzedaży
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."