Ta oferta pracy jest nieaktualna od 283 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Rozwoju Rynku – Algida

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 14.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedział wynagrodzenia jest sumą podstawy i maksymalnej premii.

    Zarządzamy działami sprzedaży dla Unilever, Danone, Żywiec Zdrój, KraftHeinz, Bonduelle, mBank. Mamy 16 lat doświadczenia, jesteśmy liderem branży, zatrudniamy ponad 1.000 PH na umowę o pracę, docieramy do 80.000 sklepów w całej Polsce.

    Praca u nas zapewni Ci udział w programie rozwojowym – zainwestuj w swoje kompetencje!

    opisopis

    Aktualnie na potrzeby zarządzania sprzedażą dla firmy Unilever Polska i marki Algida poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Przedstawiciel Handlowy ds. Rozwoju Rynku

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój dystrybucji na podległym terenie, poprzez pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż produktów. Na starcie zostaniesz objęty programem wdrożeniowym.

    Miejsce pracy: Kraków
    Wynagrodzenie:
    4 - 6 tys. zł
    przedział wynagrodzenia jest sumą podstawy i maksymalnej premii

    Obowiązki:

    • zarządzanie dystrybucją produktów Algida
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie (wśród klientów typu: Horeca, stacje benzynowe, kina, kioski, miejsca wypoczynku, parki, biura, markety budowlane, dworce kolejowe, lotniska itp.)
    • egzekucja ustaleń, skuteczne i trwałe wprowadzenie strategii i standardów wśród nowo pozyskanych klientów
    • promowanie i sprzedaż produktów dedykowanych do tego kanału sprzedaży
    • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
    • prowadzenie dokumentacji pracy
    • analiza rynku i konkurencji

    Oczekujemy:

    • minimum 2 lat doświadczenia w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów
    • znajomości technik sprzedażowych i negocjacyjnych
    • umiejętności prezentacji
    • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
    • dobrej organizacji pracy
    • umiejętności pracy w sytuacjach stresowych
    • wyobraźni i kreatywności
    • czynnego prawa jazdy kat. B
    Oferujemy:
    sprzedaż markowych
    produktów – Algida
    umowa o pracę
    atrakcyjne
    wynagrodzenie
    i system premiowy

    niezbędne narzędzia
    pracy (telefon, tablet)
    nowy samochód
    służbowy
    pakiet medyczny
    Luxmed

    dofinansowanie
    karnetu sportowego
    stały rozwój
    i doświadczenie
    w sprzedaży

    Oferujemy:

    • sprzedaż markowych produktów – Algida
    • umowa o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
    • niezbędne narzędzia pracy (telefon, tablet)
    • nowy samochód służbowy
    • pakiet medyczny Luxmed
    • dofinansowanie karnetu sportowego
    • stały rozwój i doświadczenie w sprzedaży
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."