Praca przedstawiciel handlowy ds. sprzedaż maszyn rolniczych

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Nysa
    Główne zadania: Sprzedaż maszyn i części rolniczych Pozyskiwanie nowych klientów Stałe kontakty z klientami i doradztwo Oczekiwania: Wykształcenie wyższe techniczne, rolnicze Doświadczenie w sprzedaży maszyn rolniczych będzie dodatkowym atutem...
    opublikowana: 22 lutego 2020
    • Januszowice (pow. krakowski; gm. Słomniki)
    Jaka będzie twoja rola? zarządzanie terenem sprzedaży: województwo małopolskie i świętokrzyskie koordynowanie polityki handlowej firmy na wyznaczonym terenie stała współpraca z obecnymi klientami firmy, poszukiwanie nowych klientów dbałość o...
    opublikowana: 20 lutego 2020
    • Bydgoszcz
    Jeżeli: mobilną, gotową do wykonywania pracy na terenie powiatów: bydgoskiego, sępoleńskiego skutecznie nawiązującą kontakty z innymi ludźmi, efektywnie zarządzającą czasem pracy, posiadającą wysoką kulturę osobistą, zdeterminowaną w działaniu i...
    opublikowana: 14 lutego 2020