Ta oferta pracy jest nieaktualna od 387 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 31.03.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    PM
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Doradztwo i sprzedaż systemów wody pitnej dla klientów z sektora B2B,
    • Aktywne pozyskiwanie klientów,
    • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
    • Dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta (szeroki wachlarz możliwości),
    • Przygotowanie i prezentacja ofert biznesowych,
    • Podpisywanie umów,
    • Planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące ich raportowanie.

    Wymagania:

    Poszukujemy osób, które:

    • Posiadają rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
    • Posiadają minimum średnie wykształcenie,
    • Posiadają wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne,
    • Podejmują inicjatywę i angażują się w powierzane zadania,
    • Realizują założone cele,
    • Są komunikatywne i kreatywne,
    • Posiadają prawo jazdy kat B.,
    • Posługują się komputerem oraz programem MS Office,
    • Min. 3- letnie doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Wynagrodzenie: część stała plus wynagrodzenie prowizyjne,
    • Dodatkowo wsparcie merytoryczne ze strony wyspecjalizowanej kadry managerskiej,
    • Firmowe narzędzia pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. W temacie wiadomości proszę dopisać nr referencyjny.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.P.U.H. Eldrobud Import- Export E.J .Drożdż  z siedzibą w Nowym Sączu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
    Informujemy, że Administratorem danych jest P.P.U.H. Eldrobud Import- Export E.J. Drożdż z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Gwiaździstej 31. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
    bottom