Ta oferta pracy jest nieaktualna od 303 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 28.06.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Euronet Polska Sp. z o.o. jest częścią Euronet Worldwide, światowego lidera w dziedzinie przetwarzania bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych dla banków, handlu i operatorów telefonii komórkowej, a także właścicielem największej sieci bankomatów w Europie.
    W trakcie kilkunastoletniej obecności na polskim rynku Euronet niezmiennie stawia na swoich pracowników – razem tworzymy organizację, w której wspieramy różnorodność i szanujemy indywidualność każdego z nas, gdzie praca to również przyjemność.

    W związku z rozwojem sieci terminalowej Epay w Polsce obecnie poszukujemy
    kandydatów na stanowisko:
    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Podstawowymi zadaniami osoby zatrudnionej na stanowisku będą:

    • Pozyskiwanie nowych partnerów do prowadzenia sprzedaży na terminalach płatniczych
    • Nawiązywanie współpracy i rozwój obecnego zakresu współpracy z mini sieciami handlowymi
    • Przygotowywanie ofert dla klientów, prezentacja i negocjacje warunków handlowych
    • Podpisywanie umów handlowych
    • Dbałość i utrzymanie relacji z dotychczasowymi partnerami sieci epay
    • Planowanie sprzedaży

    Oczekujemy od kandydatów:

    • Znajomości technik sprzedaży bezpośredniej
    • Doświadczenia w aktywnej sprzedaży produktów lub usług dla biznesu (doświadczenie w sprzedaży terminali będzie dodatkowym atutem)
    • Znajomości rynku oraz branży usług prepaid i płatności kartą będzie dodatkowym atutem
    • Doświadczenia w budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientem
    • Dyspozycyjności i gotowości do częstych podróży na podległym terenie w regionie województwa
    • Zamieszkania w regionie, którego aplikacja dotyczy
    • Prawa jazdy kat. B
    • Praktycznej znajomości pakietu MS Office

    Poszukujemy osoby, która:

    • Jest zorientowana na realizację celów, nastawiona jest na wynik
    • Lubi podejmować inicjatywę
    • Jest samodzielna, odpowiedzialna, nie ma problemu z organizacją pracy i ustalaniem priorytetów
    • Dobrze się czuje w nawiązywaniu nowych kontaktów
    • Jest komunikatywna i posiada bardzo dobre zdolności negocjacyjne

    Oferujemy:

    • Współpracę w organizacji o stabilnej pozycji na rynku
    • Możliwość samodzielnego zarządzania czasem pracy i swobodę w działaniu
    • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa wynagrodzenia oraz prowizja, forma zatrudnienia do ustalenia
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon
    • Wprowadzenie, szkolenia i wsparcie biznesowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.