Ta oferta pracy jest nieaktualna od 260 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-10-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum Obrusów Artur Danielewicz

    Region: woj. wielkopolskie

    Opis stanowiska:

    • zaopatrzenie hurtowni i sklepów (prezentacja towaru u klienta, zbieranie zamówień)
    • koordynowanie wysyłek
    • monitorowanie należności
    • stałe pozyskiwanie nowych odbiorców i penetracja rynku
    • podtrzymywanie dobrych relacji z klientami
    • samodzielne planowanie tras i konsekwentna realizacja planu

    Wymagania:

    • zapał i chęć do pracy
    • mile widziane doświadczenie z branży tekstyliów domowych
    • dobra organizacja czasu
    • dyspozycyjność
    • silna orientacja na wyniki sprzedażowe
    • uczciwość
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym (6 m-cy)
    • podstawa + znaczna prowizja, uzależniona od wyników sprzedaży
    • duża samodzielność w działaniu
    • samochód służbowy (Citroen Berlingo), telefon, palmtop
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.