Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-10-16

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Poszukujesz nowych wyzwań? Chcesz współuczestniczyć w rozwoju firmy będącej jednym z liderów na polskim rynku w branży paliw płynnych? Polski Gaz S.A. daje taką możliwość.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy w Polski Gaz S.A.
Rejon działania: woj. dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie, łódzkie

Zakres obowiązków:

  • budowanie i realizacja strategii sprzedażowej na powierzonym terenie (butle gazowe)
  • nawiązywanie i utrzymanie długotrwałych relacji biznesowych z aktualnymi i potencjalnymi partnerami handlowymi
  • monitorowanie i analiza rynku oraz działań konkurencji
  • aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych
  • nadzór i rozliczanie pracy podległych kierowców - sprzedawców

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w handlu
  • umiejętności kierowania zespołem
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • gotowości do intensywnej pracy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • samodzielności w pracy
  • inicjatywy i kreatywności
  • wysokiej kultury osobistej
  • dyspozycyjności
  • prawa jazdy kat B

Dołączając do Nas zyskujesz:

  • umowę o pracę (podległość stanowiska Oddział w Sosnowcu)
  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej jednym z liderów na rynku
  • możliwość rozwoju
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon komórkowy, notebook)
  • wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy (podstawa + premia)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się