Ta oferta pracy jest nieaktualna od 179 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 01.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma PRONAR Sp. Z o.o. w Narwi jest wiodącym producentem maszyn rolniczych i komunalnych w Polsce i na świecie. Jesteśmy również największą i najszybciej rozwijającą się firmą na Podlasiu zatrudniającą ponad 2000 pracowników.

    Miejsce pracy: teren województwa wielkopolskiego

    Szukamy ludzi, dla których sprzedaż to pasja i codzienne wyzwanie.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w największej polskiej firmie z branży maszyn rolniczych i komunalnych
    • konkurencyjne wynagrodzenie
    • premię uzależniona od realizacji planów sprzedażowych
    • szeroki wachlarz szkoleń produktowych i technicznych
    • narzędzia niezbędne do pracy( samochód, laptop, telefon)

    Zakres obowiązków:

    • budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami
    • realizacja planów sprzedaży
    • monitorowanie sprzedaży w podległym regionie
    • analiza działań konkurencji
    • dbanie o odpowiedni poziom ekspozycji w punktach dealerskich
    • uczestnictwo w targach i wystawach branżowych

    Wymagania:

    • wykształcenie przynajmniej średnie
    • doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą
    • znajomość branży rolniczej będzie dodatkowym atutem
    • wysokie umiejętności interpersonalne
    • operatywność i nastawienie na realizację założonych celów handlowych
    • obsługa komputera
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Jeżeli swoją przyszłość chcesz związać z pracodawcą, który da Ci stabilność zatrudnienia oraz umożliwi rozpostarcie skrzydeł, prześlij swoje CV  za pomocą przycisku Aplikuj.

    Osoby, które spełnią wymagania formalne określone w ogłoszeniu zostaną powiadomione o terminie rozmowy kwalifikacyjnej

    W CV prosimy o wpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesów rekrutacyjnych firmy PRONAR Sp. Z o.o. (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997. Dz. U. Nr 133, poz.833).

    Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.