Ta oferta pracy jest nieaktualna od 228 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 29.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

                                         WOKAS S.A. ogłasza nabór na stanowisko

    Siedziba pracodawcy : 08-200 Łosice, ul. Błonie 5a, woj. mazowieckie

    Wymagania formalne:

    • mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu rolnictwa, biologii
    • minimum 2 letnie doświadczenie
    • mile widziana znajomość branży pieczarkarskiej
    • prawo jazdy kat. B
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego
    • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych
    • biegła znajomość obsługi komputera (Windows, MS Office)
    • dodatkowy atutem będzie praktyczna znajomość technik sprzedaży i obsługi klientów

    Oczekiwania interpersonalne:

    • samodzielność w planowaniu i działaniu
    • doskonała organizacja pracy
    • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów oraz budowania długotrwałych relacji biznesowych
    • ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie celów
    • wysoka kultura osobista

    Główne zadania:

    • prowadzenie efektywnych działań związanych ze sprzedażą oferowanych produktów
    • udzielanie klientom wsparcia i doradztwa technicznego
    • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
    • monitorowanie potrzeb rynku
    • kształtowanie i promowanie wizerunku spółki

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w spółce o silnej i stabilnej pozycji na rynku
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia

    Zgłoszenia zawierające CV prosimy o przesyłanie do dnia 20.04.2018 r. za za pomocą przycisku aplikowania.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez WOKAS S.A. z siedzibą w Łosicach."

    O terminie i miejscu rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci spełniający wymogi formalne, zostaną poinformowani telefonicznie lub e-mailowo