Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 26.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa, zdywersyfikowana, dynamicznie rosnąca: PCC to grupa kapitałowa zorientowana na budowanie wartości. Dysponujemy zdywersyfikowanym portfelem, a nasi klienci reprezentują wiele różnych gałęzi przemysłu, od chemicznego poprzez motoryzacyjny, produkcji dóbr konsumpcyjnych, produkcję mebli, budownictwo, aż po górnictwo. Obecnie poszukujemy kandydatów/ ki na stanowisko:

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

    Nr.Ref PH/PCC/2018

    Twoje zadania:

    • realizacja wyznaczonych celów i zadań sprzedażowych,
    • dbałość o właściwą ekspozycję towarów i materiałów wspomagających sprzedaż,
    • budowanie długofalowych relacji z klientami,
    • kompleksowa współpraca z sieciami lokalnymi w regionie

    Twój Profil:

    • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe lub w trakcie studiów),
    • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG (dodatkowym atutem będzie znajomość branży chemii gospodarczej lub kosmetycznej),
    • znajomość lokalnego rynku/branży,
    • znajomość technik sprzedaży,
    • umiejętność planowania i organizacji czasu pracy,
    • wysoka motywacja oraz nastawienie na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów,
    • łatwość nawiązywania nowych kontaktów,
    • umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (Word, Excel, Microsoft Outlook),
    • czynne prawo jazdy kat. B.

    Twoje Korzyści:

    • umowa o pracę i atrakcyjny system wynagrodzeń,
    • praca w młodym i dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego,
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer mobilny),
    • możliwość zdobycia doświadczenia w dużej Grupie Kapitałowej PCC,
    • atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów podyplomowych, możliwość ubezpieczenia grupowego).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".

    CWB Partner Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia - nr wpisu do rejestru 7182.