Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2018-11-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Geoplan działa na rynku polskim od 2000 roku jako filia znanego i cenionego od ponad 60 lat niemieckiego wydawnictwa Staedte-Verlag GMbH. Przedmiotem działalności spółki jest świadczenie usług wydawniczych, kartograficznych i reklamowych.

    W związku z systematycznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

    Jeżeli potrafisz łatwo nawiązywać kontakty i prowadzić rozmowy handlowe, cechuje Cię upór w dążeniu do celu, systematyczność w działaniu, pracowitość i otwartość na nowe wyzwania,
    wyślij do nas swoje CV ze zdjęciem!

    Wymagania:

    • umiejętność pozyskiwania klientów, prowadzenia rozmów handlowych oraz utrzymywania profesjonalnych kontaktów biznesowych,
    • doświadczenie w pracy B2B,
    • gotowość do pracy również poza miejscem zamieszkania,
    • prowadzenie lub gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej,
    • prawo jazdy kat. B,
    • własny samochód, telefon i stały dostęp do Internetu.

    Obowiązki:

    • sprzedaż powierzchni reklamowych na produktach oferowanych przez Geoplan oraz dalsze rozbudowywanie struktury sprzedaży,
    • nawiązywanie oraz utrzymywanie profesjonalnych kontaktów handlowych z klientami firmy,
    • stała współpraca z działem obsługi klienta,
    • raportowanie wyników do kierownictwa Geoplan,
    • prowadzenie rozmów handlowych.

    Oferujemy:

    • wysokie wynagrodzenie prowizyjne,
    • współpracę z międzynarodową, dynamiczną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • samodzielność oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów zawodowych,
    • profesjonalne szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
    • sprzedaż produktu znanego w całej Europie,
    • pracę w miłej atmosferze,
    • samodzielne kształtowanie czasu pracy.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem poprzez przycisk:

    lub na adres siedziby spółki:

    Geoplan Sp. z o.o.
    ul. Cieszyńska 434
    43-382 Bielsko-Biała

    Zapraszamy na strony internetowe:

    www.geoplan.net.pl

    www.staedte-verlag.de

     Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.