Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-04-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Continental Opony Polska Sp. z o.o.

    Opis stanowiska:
    • realizowanie sprzedaży opon do aktualnych i przyszłych klientów,
    • pozyskiwanie nowych Klientów dla firmy w obrębie przypisanego regionu,
    • bieżący kontakt z aktualnymi Klientami firmy przypisanymi do regionu,
    • budowanie długofalowych relacji z Klientami aktualnymi i nowo pozyskanymi,
    • regularne odbywanie wizyt handlowych u Klientów,
    • pozyskiwanie informacji na temat konkurencji dotyczących cen i prowadzonych działań marketingowych,
    • rozpatrywanie reklamacji zgłaszanych przez Klientów,
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez świadczenie usług sprzedażowych najwyższej jakości,
    • monitorowanie limitów kredytowych Klientów i dopasowanie ich do potrzeb danego Klienta,
    • interweniowanie w sprawie przeterminowanych faktur,
    • zakładanie blokad sprzedaży nierzetelnym w płatnościach Klientom,
    • doradztwo techniczne w zakresie opon osobowych,
    • organizowanie i prowadzenie w szkoleniach organizowanych dla Klientów w regionie.
    Oczekujemy:
    • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży,
    • kilkuletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w branży motoryzacyjnej,
    • wykształcenie wyższe,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • prawo jazdy kat. B
    • umiejętność koncentrowania się na sprawach priorytetowych,
    • umiejętność dobrej samoorganizacji pracy,
    • konsekwencja w osiąganiu wyznaczonych celów,
    • umiejętność rozwiązywania problemów,
    • rzeczowe, a zarazem uczciwe podejście do Klienta,
    • praktyczna znajomość obsługi komputera,
    • doskonale rozwinięte zdolności interpersonalne.
    Oferujemy:
    • pracę w bardzo dobrej atmosferze,
    • praca na terenie wojwództwa: wielkopolskiego, część łódzkiego, część kujawsko pomorskiego,
    • rozwój osobisty,
    • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.