Przedstawiciel Handlowy/ Specjalista ds. Produktu – Immunologia

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-11-21
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2017-12-21)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

bioMérieux, światowy lider diagnostyki in vitro, już od 50 lat oferuje rozwiązania diagnostyczne (aparaty, odczynniki), które pozwalają określić źródło choroby lub zakażenia przyczyniając się w ten sposób do polepszenia stanu zdrowia pacjentów oraz zwiększenia bezpieczeństwa konsumentów.

Zapraszamy do obejrzenia filmu o działalności bioMerieux na świecie:

W związku z prężnym rozwojem poszukujemy do bioMerieux Polska osób gotowych do podjęcia nowych wyzwań. Poszukujemy osób dążących do własnego rozwoju, otwartych na ludzi i nową wiedzę oraz zaangażowanych i chętnych do pracy.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego zespołu, odpowiada Ci zakres przedstawionych zadań a jednocześnie spełniasz nasze oczekiwania to być może to właśnie Ciebie szukamy!

Przedstawiciel Handlowy/
Specjalista ds. Produktu – Immunologia

Obszar działania: mazowieckie, łódzkie, część wielkopolskiego i część kujawsko-pomorskiego) preferowane miejsce pracy Warszawa, Łódź, Płock

CEL STANOWISKA:

Osiąganie założonych celów sprzedażowych na dedykowanym terenie. Obsługa sprzedażowa i posprzedażowa obecnych klientów i pozyskiwanie nowych.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Realizacja budżetu, strategii i polityki firmy na swoim terenie
  • Przygotowywanie przetargów i ofert handlowych
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Zbieranie informacji z rynku, o klientach, sposobie działania konkurencji
  • Promocja i sprzedaż produktów
  • Organizacja spotkań promocyjnych
  • Budowanie i podtrzymywanie relacji z Klientami
  • Doradztwo merytoryczne dla Klientów

PROFIL KANDYDATA:

Wykształcenie i doświadczenie:

  • Wykształcenie wyższe medyczne, biologiczne (analityk medyczny, biolog, lekarz, farmaceuta)
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium diagnostycznym
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego

Umiejętności:

  • Obsługa komputera; programy Word, Excel, Power point
  • Sumienność, systematyczność, samodzielność, kreatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Znajomość języków obcych: język angielski w stopniu zaawansowanym

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę
  • Pakiet benefitów (usługi medyczne, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • Niezbędne narzędzia pracy : samochód służbowy, tablet, telefon komórkowy
  • Bardzo dobra atmosfera współpracy z lokalną spółką jak i strukturami międzynarodowymi
  • Możliwości rozwoju, szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
  • Praca pełna wyzwań w firmie o wysokich standardach etycznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
(życiorys i oświadczeniem ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się