Przedstawiciel Kancelarii

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 2019-06-06
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2019-07-06)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kancelaria PIONIER Mazurek i Bal s.c. z siedzibą w Lublińcu obsługująca klientów na terenie całej Polski w zakresie odszkodowań zarówno osobowych jak i majątkowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje chętnych, ambitnych i operatywnych osób na stanowisko

    PRZEDSTAWICIEL KANCELARII
    Miejsce pracy: teren kraju

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie w sprzedaży usług,
    • Duża samodzielność i inicjatywa w działaniu,
    • Zaangażowanie oraz silna motywacja do osiągania celów,
    • Sumienność, terminowość, kreatywność oraz wysoka kultura osobista,
    • Komunikatywność,
    • Prawo jazdy kategorii B.

    ZAPEWNIAMY:

    • Stałą pracę w stabilnej i rozwijającej się pro-klienckiej firmie,
    • Współpracę z prężnym zespołem doświadczonych ludzi,
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę bądź własna działalność gospodarcza)- stała podstawę oraz prowizję,
    • Elastyczny system czasu pracy,
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop.

    OBOWIĄZKI PRZEDSTAWICIELA:

    • Podpisywanie umów z klientami wskazanymi przez Kancelarię na podstawie posiadanej bazy oraz utrzymywanie relacji z nimi,
    • Aktywne promowanie marki w regionie,
    • Dbałość o jakość świadczonych usług oraz renomę firmy na rynku,
    • Dostosowanie godzin pracy do potrzeb klienta (dyspozycyjność),
    • Doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej.