Ta oferta pracy jest nieaktualna od 64 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczno - Farmaceutyczny

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 19.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Laboratorium Farmaceutyczne Labofarm czołowy producent leków ziołowych zatrudni osobę na stanowisko:
    Miejsce pracy: Opole
    opolskie
    Opis stanowiska pracy:
    • Budowanie i rozwijanie długofalowych relacji z lekarzami i farmaceutami na podległym terenie
    • Realizacja założonych planów promocyjnych i sprzedażowych produktów OTC
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku farmaceutycznym
    • Dbanie o ekspozycje produktów w aptekach
    • Realizacja szkoleń dla lekarzy i farmaceutów w zakresie produktów Labofarm
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe medyczne, farmaceutyczne bądź pokrewne
    • 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi oraz umiejętność budowania długotrwałych relacji
    • Dyspozycyjność i samodzielność
    • Prawo jazdy kat. B
    Oferujemy:
    • Praca w prężnie rozwijającej się firmie
    • Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia wynikająca z realizacji planu sprzedażowego)
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwo w licznych szkoleniach
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, iPad, telefon)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.