Ta oferta pracy jest nieaktualna od 108 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczno-Farmaceutyczny

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2017-08-02

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma SOLINEA funkcjonuje na polskim rynku od 2005 roku. Przedmiotem działalności spółki jest produkcja i promocja farmaceutyków, suplementów diety i wyrobów medycznych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży
  • budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami firmy na powierzonym terytorium
  • kształtowanie wizerunku firmy oraz
  • promowanie oferowanych produktów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane farmaceutyczne, biologiczne, pokrewne)
  • umiejętności interpersonalne
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • entuzjazm i kreatywność
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet)
  • możliwości rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W tytule proszę wpisać nazwę województwa.

www.solinea.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się