Ta oferta pracy jest nieaktualna od 319 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczno-Farmaceutyczny

  • śląskie
  • Specjalista
  • 02.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma SOLINEA funkcjonuje na polskim rynku od 2005 roku. Przedmiotem działalności spółki jest produkcja i promocja farmaceutyków, suplementów diety i wyrobów medycznych.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży
    • budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami firmy na powierzonym terytorium
    • kształtowanie wizerunku firmy oraz
    • promowanie oferowanych produktów

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane farmaceutyczne, biologiczne, pokrewne)
    • umiejętności interpersonalne
    • wysoki poziom kultury osobistej
    • entuzjazm i kreatywność
    • prawo jazdy kat. B
    Oferujemy:
    • pracę w młodym dynamicznym zespole
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • umowę o pracę
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet)
    • możliwości rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W tytule proszę wpisać nazwę województwa.

    www.solinea.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."