Ta oferta pracy jest nieaktualna od 146 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 29.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Belupo S.A. Przedstawicielstwo w Polsce

Międzynarodowy koncern farmaceutyczny BELUPO SA. działający w Polsce na rynku produktów dermatologicznych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Region: zachodniopomorskie
Numer referencyjny: DER/09/2017

Opis stanowiska:

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z lekarzami dermatologami
  • promocja produktów zgodnie z założeniami strategii marketingowej firmy
  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży
  • odpowiedzialność za budowanie i utrzymanie relacji z kluczowymi klientami firmy
  • realizacja założonego planu sprzedaży
  • zarządzanie powierzonym budżetem promocyjnym
  • dbałość o wizerunek firmy

Wymagamy:

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego popartego sukcesami
  • prawo jazdy kat B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • dyspozycyjność, zaangażowania i determinacj w dążeniu do celu
  • zorientowanie na wynik
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
  • praktyczną znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • współtworzenie sukcesu nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Belupo SA. Przedstawicielstwo w Polsce z siedzibą w Warszawie 00-656 przy ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 10/20 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Belupo SA. Przedstawicielstwo w Polsce  z siedzibą w Warszawie 00-656 przy ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 10/20. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.