Ta oferta pracy jest nieaktualna od 187 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-01-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma ChM sp. z o.o., działająca na rynku międzynarodowym od ponad 35 lat,
    znany producent implantów i narzędzi dla ortopedii i traumatologii
    poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY
    – opiekun/manager produktu – linia kręgosłup
    Miejsce pracy: obszar cała Polska

    Opis stanowiska:

    • promocja produktów firmy i aktywne badanie rynku celem rozwijania wyrobów
    • utrzymywanie bezpośrednich kontaktów z aktualnymi klientami i pozyskiwanie nowych
    • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z lekarzami specjalistami głównie ortopedii i neurochirurgii
    • budowanie sieci sprzedaży dla linii produktowej i nadzór nad jej właściwym funkcjonowaniem
    • uczestnictwo w targach, kongresach i szkoleniach
    • bezpośredni i regularny kontakt z personelem medycznym, w tym również na Bloku Operacyjnym
    • przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń, w tym również w środowisku Sali Operacyjnej w trakcie zabiegów
    • nadzór nad realizacją umów przetargowych
    • nadzorowanie produktów firmy zdeponowanych w magazynach klientów
    • raportowanie bieżącej sytuacji rynkowej
    • przygotowywanie i realizacja celów sprzedaży

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 3 lata oraz w pracy z wyrobami medycznymi
    • doświadczenie w pracy oraz budowaniu, utrzymywaniu i rozwijaniu mocnych relacji ze szpitalami, lekarzami i personelem bloków operacyjnych
    • nienaganna kultura osobista i umiejętność nawiązywania bezpośrednich relacji ze środowiskiem medycznym
    • zdolności organizacyjne, samodzielność, umiejętność realizacji zadań w przypadku występowania sytuacji stresujących
    • umiejętność prowadzenia negocjacji, zdolności analityczne
    • silne predyspozycje do poszerzania wiedzy
    • wykształcenie wyższe medyczne lub pokrewne, ewentualnie wyższe techniczne związane z techniką medyczną
    • odpowiedzialność, dyspozycyjność, gotowość i nastawienie na częste wyjazdy do jednostek służby zdrowia na obszarze całej Polski
    • prawo jazdy, znajomość środowiska MS Office
    • własny samochód
    • własna działalność gospodarcza

    Oferujemy:

    • praca w oparciu o samozatrudnienie
    • elastyczny czas pracy
    • atrakcyjny/motywujący system wynagradzania
    • niezbędne narzędzia pracy, w tym komputer
    • możliwość podnoszenia wiedzy i kwalifikacji w prestiżowym obszarze specjalistycznej techniki medycznej

    Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego
    pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane aplikacje. Nadsyłanych dokumentów nie zwracamy.