Przedstawiciel Techniczno - Handlowy

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 04.04.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 04.05.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Konecranes and Demag jest światowym liderem w swojej branży, należącym do grupy Konecranes Lifting Businesses ™. Obsługujemy Klientów z przemysłu wytwórczego oraz stocznie i porty oferując systemy transportu bliskiego oraz usługi serwisu, dzięki którym podnosimy wydajność ich pracy.

    W związku z rozwojem działalności i obsługą nowych kontrahentów poszukujemy profesjonalnych kandydatów na stanowisko :
    PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO - HANDLOWY
    (USŁUGI SERWISU)
    Obszar działania : województwo pomorskie, kujawsko-pomorskie

    Stanowisko zlokalizowane jest w dywizji sprzedaży usług serwisowych. Usługa skierowana jest do zakładów produkcyjnych posiadających urządzenia dźwignicowe. Główną rolą handlowca jest sprzedaż i nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami oraz utrzymywanie relacji z klientami obecnymi na podległym terenie ( województwo pomorskie, kujawsko-pomorskie ).

     Najważniejsze zadania:

    • Bezpośrednia sprzedaż usług serwisu urządzeń dźwignicowych na podległym terenie.
    • Doradztwo techniczne dla klientów w obszarze stosowanych rozwiązań .
    • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.
    • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientem.
    • Współpraca z zespołem technicznym serwisu oraz działami administracyjnymi.
    • Przygotowywanie dokumentacji ofertowej oraz analizy kosztów projektów.

    Efektywna realizacja wymienionych powyżej zadań wymaga:

    • Wykształcenia technicznego w kierunku elektryka, mechanika lub pokrewnym.
    • Doświadczenia kilkuletniego w sprzedaży B2B mile widziane w zakresie urządzeń, produktów technicznych.
    • Znajomości języka angielskiego na dobrym poziomie umożliwiającym konwersację, czytanie schematów, materiałów również w kwestiach technicznych.
    • Nastawienia na realizację celów, odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane zadania.
    • Samodzielności oraz doskonałych zdolności planowania i organizacji własnej pracy.
    • Prawa jazdy kategorii B i gotowości do częstych podroży służbowych.

    W zamian oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się organizacji o wysokich standardach działania.
    • Umowa o pracę, wynagrodzenie zasadnicze plus prowizja od sprzedaży.
    • Przeszkolenie w zakresie wiedzy o produkcie/usłudze i wsparcie ze strony firmy.
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami i nie zwracamy nadesłanych ofert.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Grupę Konecranes, w szczególności przez Konecranes and Demag Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Grupę Konecranes, w szczególności przez Konecranes and Demag Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

    3. Zostałam/łem poinformowana/ny przez Administratora Danych Osobowych, tj. Konecranes and Demag Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt: ul. Grunwaldzka 250, 80-314 Gdańsk) o tym, że:

    • ​​​​​​​Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO).
    • Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    • Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 3 lata od dnia przesłania CV.
    • Moje dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.