Oferta pracy

Przedstawiciel Agencji pracy

HELP AT WORK sp. z o.o.O firmie

2 000‐20 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Kielce, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa zlecenie
  • Część etatu
  • Specjalista

Agencja pracy tymczasowej HELP AT WORK nr KRAZ 23272

Specjalizujemy się w rekrutowaniu pracowników zza granicy.

Jesteśmy agencją pracy tymczasowej Help at Work KRAZ 23272.

Poszukujemy przedstawiciela do naszej agencji.Oferujemy samodzielne stanowisko w prężnie rozwijającej się organizacji (nieograniczone i nienormowane godziny pracy.) Gwarantujemy pracę w przyjaznej atmosferze, wśród ludzi z pasją.

Stawka wynagrodzenia uzależniona jest od wyników. Szukamy przedstawicieli na terenie całej Polski. Główne biuro mamy w Poznaniu.

Twoje obowiązki to:

  • Działania prowadzące do pozyskiwania nowych klientów, kontrahentów którzy szukają pracowników.
  • Rozwój i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

Oczekujemy:

  • Motywacji i chęci do działania
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomości lokalnego rynku pracy

Warunkiem podpisania umowy jest wniesienie własnych miejsc pracy/własnej bazy klientów

Kontakt:

Specjalista ds. rozwoju Piotr Jarmołowicz (nr tel. podany w ogłoszeniu).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy