Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Apteczny

  • Szczecin, Police, Świnoujście, Kołobrzeg, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 27.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kołobrzeg, Police, Szczecin, Świnoujście

    Oferujemy

    Stałe
    wynagrodzenie
    Umowę
    o pracę
    Prywatną opiekę medyczną
    Szkolenia
    Prezenty
    świąteczne
    Kartę
    sportową
    Dodatkowe ubezpieczenia
    Pakiet
    relokacyjny

    jak pracujemy i z kim pracujemy

    Elastyczny
    czas pracy

    praca
    w zespole

    ponad 7000
    pracowników

    OPIS STANOWISKA:

    • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za promowanie kluczowych produktów z portfolio oraz reprezentowanie firmy na powierzonym terenie.

    OCZEKIWANIA:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela aptecznego lub medycznego
    • Znajomość rynku aptecznego
    • Wyższe wykształcenie
    • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
    • Kreatywność oraz silna motywacji do pracy
    • Przedsiębiorczość, entuzjazm i zapał do pracy
    • Prawa jazdy kat. B
    • Praktyczna znajomość obsługi komputera