Oferta pracy

Przedstawiciel apteczny

Zakłady Farmaceutyczne Colfarm S.A.O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Producent suplementów diety  w związku z dynamicznym rozwojem
poszukuje kandydatek/ kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciela aptecznego

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za konsekwentną realizację planu sprzedaży, wdrażanie handlowej strategii firmy oraz nawiązywanie i podtrzymywanie stałych relacji z klientami na powierzonym terenie.

Obowiązki

  • umiejętności budowania długoterminowych relacji interpersonalnych z farmaceutami
  • prezentacje produktowe dla personelu aptecznego
  • realizacja celów sprzedaży i kluczowych zadań

Wymagania

  • doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego (mile widziane w branży farmaceutycznej)
  • czynne prawo jazdy kat B z praktyką jazdy

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy